English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Russian Spanish Swedish Turkish

 

ANKARA OFİSİMİZ  VE  ADRESİMİZ . GENEL CELP  

G.M.K  BULVARI  ATA  APT NO:  36  KAT  6  NO: 16

 KIZILAY /ANKARA

NOT:  GELMEDEN  ÖNCE  RANDEVU  ALINIZ  LÜTFEN

NOT: ADRESİ  BELLİ  OLMAYAN  HİÇ  BİR

MEDYUM UN  SAMİMİYETİNE  İNANMAYIN ..

MEDYUM  KADİR - ANKARA

CANDAR BÜYÜSÜ ..  CELBİ  MUHABBET .. AŞK

BÜYÜSÜ  EN  ETKİLİ  SONUÇ  VE  KISA  ZAMANDA

EN  TESİRLİ  TILSIMLAR  VE  VEKFLER .

SADECE BU  SİTEDE  MEVCUTTUR

MEDYUM  KADİR  - ANKARA

 

 

Duyuru

İHLAS SURESİ MEAİLİ :

1- De ki : O Allah, birdir.

2- Allah, eksiksiz bir Samed dir- Hiç bir şeye ihtiyacı yoktur ; herşey Ona muhtaçtır.

3- Doğurmadı ve doğrulmadı .

4- Ona bir denk olmadı

MEDYUM KADİR ANKARA ,DAN TÜM

TÜRKİYE YE  HİZMET VERMEKTEDİR ..

DERTLER BİTMEZ ÇARELER TÜKENMEZ ..

KURAN-İ KERİM

QP-YAZARLAR V2

yönetici

Yazar Ön Bilgi
 Yazarın profilini görüntüle. Yazar şu an Offline
Yazara E-Posta Gönder


 Yazarın toplam 58 yazısı bulunuyor. Tüm yazılarını görmek için tıklayın. Tüm Yazıları (58)

UZEYİR PEYGAMBER VE ESEGİ

 

 

ÜZEYİR PEYGAMBER VE EŞEĞİ

 

 Vaktiyle Buhtinasr adlı bir Kral vardı , İsrailoğulları’na  karşı savaş açar ve savaştan galip gelen Kral’ın askerleri olur İsrailoğulları’nın  bir kısmını Öldürür bir kısmını esir alır bir kısmını kendi işlerinde çalıştırır Kudüs  Şehrinde ise taş üstünde taş bırakmaz yakıp yıkmış .  

 

Zalim Kral Buhtinsr’a  esir olanlar arasında Üzeyir Peygamberde vardı . Bir gün Üzeyir Peygamber Zalim Kral Buhtinsr’ın elinden kurtulur Eşeğine biner ve Şehri terk eder .

 

Yolu Kudüs’e düşer ve bakar ki Üzeyir Peygamber Kudüs Şehri yerle bir olmuş bu vayim duruma üzülür ve Güzelim Kudüs’ün manzarası karşısında çok üzülür ve derki kendi kendine acaba bu korkunç Ölümden  sonra burasını ( ALLAH ) nasıl diriltecek der kendi kendine .

 

Ağaçlardan Meyve toplayarak karnını doyurur Bir Bağa girerek Üzüm toplar ve o topladıkları Üzümleri Şıra yapar ve Eşeğini  bir ağaca bağlar ve Güneş doğup biraz yükselince bir ağacın gölgesinin altında yatar uyur .

 

 ( ALLAH ) teala , Üzeyir Peygamber’e Öldükten sonra insanları nasıl dirilteceğini göstermek için . Üzeyir Peygamberin Uyurken Canını alır ve Üzeyir Peygamberi Tam ( 100 ) Sene bu durumda bıraktı ve ( 100 ) Sene bitince Üzeyir Peygamberi diriltir ve ( ALLAH ) teala

 

Üzeyir Peygamber derki Ya Üzeyir sen burada ne kadar kaldın ve ne kadar uyudun der Üzeyir Peygamber ise Bir gün veya bir kaş saat kaldım Ya Rabbim buyurum .

 

( ALLAH ) Teala gerçeği Üzeyir Peygambere şöyle anlatır ve derki Ya Üzeyir Burada ve bu Ağacın altında sen ve Eşeğin tam ( 100 )

 

Sene kaldınız der İstersen yiyeceğine ve içeceğine bir bak Biz seni insanlar ibret olsun diye tam ( 100 ) Sene uyuttuk der Ağaca bağladığın Eşeğine bir bak Yerinde mi canlımı der ve Üzeyir Peygamber Bakar ki Eşeği’nin kemikleri var Şimdi bak Ya Üzeyir biz insanlar Öldükten sonra nasıl dirilteceğiz der ve O Ölülerin kemiklerine nasıl et giydireceğiz der .

 

 Eşeği’nin kemiklerini çürümüş bir vaziyette gören Üzeyir Peygamber Bir anda Ağaca bağladığı Eşeği’nin dirildiğini gören Üzeyir

 

Peygamber Rabbim der senin her şeye gücünün yeteceğine her şeye söz geçireceğine ve İnsanları Öldükten sonra tekrar dirilteceğine kesin inandım der ve secdeye kapanır .

 

 

MEDYUM KADİR 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


Domain Domain